Změřte si rychlost připojení

SPEEDMETER CESNET.CZ

SPEEDTEST NET

IPTV - televize přes Internet

IPTV - televize přímo do počítače, tabletu, telefonu...

Služba sledovanitv.cz přináší televizi přímo do Vašeho počítače. Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů. Sledování seriálu a sportovního přenosu současně tak již nebude žádný problém.

Pro vyzkoušení služby pokračujte zde.

Pokud máte zájem o sledování TV po vypršení zkušebního provozu, kontaktujte nás v pracovní době na čísle 475503061.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Evidenci tržeb - EET ve 2. fázi podléhají tržby z maloobchodu - prodej zboží.

Úřední hodiny

Pondělí 7:00 - 15:00
Úterý 7:00 - 15:00
Středa 7:00 - 15:00
Čtvrtek 7:00 - 15:00
Pátek 7:00 - 14:00

Servis Internet

Pohotovostní telefon
472 714 288
slouží pro nahlášení poruchy připojení k Internetu
v pracovní dny
od 15:30 do 19:00
ve dnech pracovního volna
od 8:00 do 19:00
Hlavní stránka Kabelové systémy

Kontakty

Telefon : 475 503 061
Telefon : 472 714 288
Telefon : 472 714 289
GSM : 777 742 111
Fax : 475 503 069
E-mail : sekretariat@dozimont.cz
Kabelové systémy
Optická kabeláž Tisk
Kabelové systémy

Optické vlákno nabízí šířku pásma, která vysoko překračuje dnešní počadavky na přenosovou rychlost. Např. běčné vícevidové optické vlákno 62,5/125 μm má šířku pásma 160 MHz/km při vlnové délce 850 nm a 500 MHz/km při 1300 nm. Při délce vlákna 100 m bude tedy šířka pásma překračovat 3 GHz. Pro tyto krátké trasy je dokonce vhodnější použít optické vícevidové vlákno typu 50/125 μm, které má sice menší průměr jádra, ale větší šířku pásma – cca 400 MHz/km při 850 nm a 800 MHz/km při 1300 nm.

Celý článek...
 
Systémy strukturované kabeláže Tisk
Kabelové systémy

Systémy strukturované kabeláže Siemens / Corning

Široká paleta produktů umožňuje řešení kabeláže pro všechny datové, hlasové a multimediální sítě za použití jak klasické, tak i optické technologie. Jednotlivé produktové řady sestávají z produktů jediného výrobce, jež díky své kvalitě, výkonnosti a ceně plně pokrývají požadavky všech zákazníků.

Kabelážní systémy řady Siemens / Corning se vyznačují velkou spolehlivostí, homogenitou a interoperabilitu s aktivními prvky sítě - koncentrátory, přepínači, směrovači, telefonními ústřednami apod.

Celý článek...
 
Realizace sítí LAN/WAN Tisk
Kabelové systémy

Komplexní dodávky datových sítí a služeb

V rámci realizace LAN a WAN sítí poskytujeme vyčerpávající portfolio datových řešení postavených na prvcích předních světových výrobců. Počínaje kabelážními prvky, přes směrovače, přepínače, síťový management, firewally a zabezpečení, až po řešení VoIP. Značná modularita a pružnost umožňují dodat řešení pro podnikovou síť libovolné velikosti.

Celý článek...
 
Servis datových sítí Tisk
Kabelové systémy

Profesionální koncept servisních služeb pro datové sítě

Servisní služby datových sítí zahrnují všechny nezbytné i nadstandardní činnosti pro návrh datové infrastruktury, její výstavbu, správu, provoz a údržbu. Služba obsahuje analýzu požadavků, přes návrh řešení, pilotní projekt, implementaci, až po instalaci.

Široké lokální zázemí zaručuje poskytování služeb na libovolně vysoké úrovni při prakticky neomezeném rozsahu služeb. Samozřejmostí je profesionalita servisního centra, nepřetržitý provoz a reakční doba dle potřeb zákazníka.

Celý článek...
 
Měření a optimalizace datových sítí Tisk
Kabelové systémy

Kompletní analýza podnikových datových sítí

Služba měření a optimalizace datových sítí je určena pro odhalování chybových stavů a celkovou analýzu sítí. Služba poskytuje klíčové ůdaje pro rozšíření sítě nebo pro zavedení nové funkce, např. Voice over IP. Základem pro měření a analýzu LAN/WAN je špičkový protokolový analyzátor PrismLite společnosti RAD COM.

Celý článek...